Pytania i odpowiedzi

Na tej podstronie możecie Państwo zadawać pytania dotyczące naszego hotelu jak i ogólne dotyczące opieki nad zwierzętami.

14 myśli nt. „Pytania i odpowiedzi

 1. Olgierd

  Poproszę o informację czy są jakieś techniki usprawniające powrót do zdrowia zwierzęcia po podobnej traumie.

 2. Psikotel

  Drogi Olgierdzie, ważna jest cierpliwość i psa, i z psem. Możesz zgłosić się o pomoc do psiej szkółki lub sam z nim pracować, wypracowując poczucie pewności siebie po przez przeróżne zabawy i masaże. Podczas zabaw ważne jest by pies zawsze wygrywał, co wzmocni jego poczucie wartości. Spacery, na których pies może wykonywać komendę siad lub stój – bardzo łatwe ale wzmacniają psa jeśli tylko zostaną wynagrodzone. Takiego psa trzeba zrozumieć i starać się zacieśnić z nim więzy. Miłość właściciela zawsze leczy rany, wystarczy tylko chcieć pomóc zwierzęciu :)

 3. Psikotel

  Hotel prowadzę od kilku miesięcy, ale z wykształcenia jestem technikiem weterynarii i pracuję 10 lat w zawodzie. Daje mi to możliwość oceny kondycji zwierząt, dzięki czemu zwierzęta są u mnie bezpieczne.
  Wybór zawodu związany był z ogromną miłością do zwierząt i mogę śmiało powiedzieć, że jest to moje powołanie.

 4. Aga

  Witam.
  Czy zwierzęta (psy) w Pani hotelu trzymane są wszystkie razem czy osobno?
  Chodzi o to że w wakacje mam wesele i muszę oddać psa do hotelu. Moja sunia niestety nie lubi towarzystwa innych zwierzaków i aby zaufała czy też przekonała się do innej obcej jej osoby trzeba dać jej na początku smakołyka. Czy w Pani hotelu jest możliwość osobnego kojca dla takiego psiaka?

 5. Psikotel

  Witam.
  Zwierzęta trzymane są w osobnych boksach, które znajdują się w jednym, dużym pomieszczeniu. Widzą się i słyszą, ale nie mają ze sobą styczności. Na spacery również wyprowadzane są osobno. Zapraszam do galerii zdjęć, tam widać jak wyglądają boksy i jak są rozmieszczone.

 6. Agnieszka

  Witam, chciałam zapytać, czy wszystkie koty są trzymane w jednym pomieszczeniu?

 7. Psikotel

  Klateczki kocie znajdują się w jednym,dużym pomieszczeniu.Koty się nie widzą i nie mają ze sobą kontaktu.Wypuszczane na wybieg są pojedynczo.

 8. Psikotel

  Wszystko zależy od tego ile kotów przebywa w hoteliku.Wypuszczane są albo raz na kilka godzin albo dwa,trzy razy na godzinę.Jeżeli w hoteliku jest jeden kociak to klatkę może mieć otwartą i przebywać na wybiegu do woli.

 9. kinga

  Witam mam roczną sunie beagl-ke, jest prawdziwym pieszczochem i skłonna do zabawy przez całą dobę. Nie ma uprzedzeń do psów ani kotów. Uwielbia wszystkie,byle się z nią bawiły. Czy jest u Państwa możliwość zabawy z innymi psiakami?

 10. Psikotel

  Witam.Mamy zasadę,że goście hotelowi nie kontaktują się ze sobą,ze względu na ich bezpieczeństwo.Ale jeżeli pani piesek jest łagodny i chętny do zabawy z innymi psiakami to może pobawić się z moimi prywatnymi:)Znam ich charakter i upodobania i wiem ,że zabawa będzie bezpieczna:)

 11. Sylwia

  Czy kot przed pobytem w Pani hotelu musi mieć zrobione szczepienia/odrobaczanie?

 12. Psikotel

  Kot przed przyjazdem do hotelu powinien mieć zrobione szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym i wściekliźnie oraz powinien zostać odrobaczony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *